Фестиваль «Місто, що надихає. Історії»

Дата проведення: 23 Листопада  12:00 Сб

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Протягом двох днів, 23 і 24 листопада, в Палаці Гната Хоткевича відбудеться уже четвертий фестиваль, приурочений відзначенню Львовом отримання титулу Міста Літератури ЮНЕСКО.

Цьогоріч офіс "Lviv City of Literature", який розташовується у нашому палаці, організовує фестиваль "Місто, що надихає. Історії". Його провідною темою стануть саме історії: історії талантів, успіхів та невдач, але найголовніше - це "живі" історії.

Програма фестивалю доволі різноманітна і буде пізнавальною для багатьох. Так, літературні менеджери матимуть можливість відвідати лекційну програму та творчі майстерки, для поціновувачів літературної творчості функціонуватиме Арт-зона з читаннями та перформансами, а діти зможуть з інтересом провести час у нашій дитячій зоні.

Зазначимо, що головна програма (як і Арт-зона) буде реалізована на Великій сцені Палацу Хоткевича, в той час, як партнерська програма відбуватиметься у 223 кімнаті, а дитяча - у кімнаті 123.

Зокрема упродовж двох днів фестивалю на відвідувачів чекають:

  • зустрічі з літературними менеджерами з різних куточків України;
  • розмови про Креативну Мережу ЮНЕСКО та перспективи її розвитку в Україні;
  • майстер-класи для бібліотекарів і не тільки;
  • презентація проекту Кракова — Міста Літератури ЮНЕСКО;

В межах арт-програми гості побачуть та почують виступи Петра Яценка, лауреата цьогорічної Премії міста літератури ЮНЕСКО, Андрія Содомори, Остапа Сливинського, Ольги Поворозник, Літературного роз’єднання ʺГраньʺ, Тараса Прохаська, Марка Токара, Соломію Чубай, "Джалапіту", "Рококо", Інну Баштову та гурт ʺОчеретяний Кітʺ.

Більш детально ознайомитись з програмою фестивалю можна з афіш.

Головна програма фестивалю (Велика сцена)


Партнерська програма

Арт-програма

Дитяча програма

Тож запрошуємо до нас, у Палац Гната Хоткевича, набратися великого заряду натхнення у цей вікенд. Принагідно зауважимо, що дізнатися більше деталей про кожен окремий захід фестивалю ви зможете на Facebook-сторінці офісу "Львів - місто літератури".