Майстер-клас з гончарства від творчої майстерні «Зірка з неба»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 22 Травня  14:00 Сб

Ціна події: 250 грн

Адреса: Кушевича, 1

Якщо Ви хоч раз у житті зустрічались із справою гончарства, то погодитесь із думкою про, що це найкращий спосіб розслабитись, провести час творчо та пізнавально у веселій компанії друзів, батьків та дітей. Це ми можемо стверджувати, адже знаємо із нашої співпраці із майстернею "Зірка з неба" та її митцем Юрком Данилишиним, після майстер-класів якого в захопленні як діти, так і дорослі.
22 травня, у суботу, о 14:00 запрошуємо Вас дружньою ватагою завітати у Палац Хоткевича на майстер-клас з ліпки та гончарства, в ході якого Юрко Данилишин навчить проєктуванню, виробництву і технологічному процесу авторської кераміки. Завдяки майстер-класу від майстерні "Зірка з неба", ви навчитесь гончарити та ліпити, втілюючи яскраві та неповторні творчі мрії своїми руками.
Вартість участі в заході — 250 грн. Ці кошти будуть спрямовані на Спільнокошт галереї "ХотАртХол" у Палаці Гната Хоткевича. Ви можете зробити цей внесок просто зараз і при оплаті обрати подарунком майстер-клас із гончарства на сторінці Великої Ідеї: : https://cutt.ly/XviGIIy