Артпроєкт «Свобода вибору. NFT or Real Art?». Лєна Коламбет

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Галерея ХотАртХол”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 17 Лютого  18:00 Чт

Ціна події: Вхід вільний (за наявності сертифікату чи тесту)

Адреса: Кушевича, 1

17 лютого, о 18:00 у галереї "ХотАртХол" Палацу Хоткевича відбудеться відкриття виставки Лєни Коламбет «Свобода вибору. NFT or Real Art?».

Як зазначає художниця, в цьому проекті вона хоче привернути увагу на важливість жити свідомо, ставити перед собою реальні цілі і не втрачати саме дороге, що є у людини - це час, який неможливо повернути! В цій серії робіт вона використовує свій власний стиль, схожий на піксель, тим самим підкреслюючи всеосяжну діджитилізацію суспільства.


Відвідати виставку можна до 3 березня з 11.00 - 18.00. Вхід вільний з дотриманням карантинних обмежень. Відвідувачів просимо мати з собою сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання від коронавірусу.

Про авторку

Лєна Коламбет народилась у м.Київ, Україна. Після закінчення Львівського політехнічного університету,продовжила навчання живопису у  художника, викладача Одеського художнього училища ім М.Б. Грекова, В. Барського, також для вдосконалення навичок, брала приватні уроки і майстер-класи у різних художників.  Також вона успішно закінчила курс "Дизайн-методологія. Управління натхненням"  Санкт-Петербурзького державного університету.

У 2016р. брала участь у Всеукраїнському конкурсі художників, де зайняла 1 місце в номінації "Експериментальний живопис"

В 2017г. приймала участь в міжнародному арт-симпозиумі в Греції.

У своїх роботах Лєна намагається показати внутрішній світ людини, його надії і страхи в контексті з проблемами всього людства. Ії мета як митця, щоб дивлячись на ії картини, люди більше замислювалися про сенс життя і цінності. В якості художнього підходу вона використовує прийоми абстракції в поєднанні з елементами символізму. Для більшої виразності Лєна використовує змішану техніку малювання  акрилом, маслом, пастеллю, структурними та іншими матеріалами. 

Вона провела 9 персональних виставок в Україні, останні з них були:

2021р.виставка «Безмежність варіацій. NFT or Real Art?»,Музей Київа, Київ

 2021р. виставка «Матриця спогадів», Музей-квартира П.Тичини, Київ

2021р. виставка «Матриця спогадів» Art:Ego Spivakovska Gallery, Київ

2018р. виставка» «Ах Одесса» во Всесвітньому клубі одеситів, Одеса

Також брала чисельну участь в різних спільних виставках в Україні та за ії межами. Ії роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Білорусі, Ізраїлі, США, Греції, Німеччині, Нідерландах,Франції.

Про проєкт  

Сьогодні світ змінився. Ми живемо у часи неймовірних швидкостей. Сприймаємо інформацію у потоці повідомлень, посилань. Глобалізація світу стала формуючою силою, що стирає межі між своїм і чужим, приватним і загальним. Ми є частина цього потоку, завантажені в систему, що віднайшла себе в мережі Інтернет. Соціальна позиція та вплив визначаються популярністю у мережі, стосунки людей тепер публікуються у стрічці, довіра до інформації формується в Інтернеті. У 2021 ми не мислимо себе без гаджетів, вони стали нашою другою шкірою, і, разом з тим, ми стаємо все більш самотніми та віддаленими один від одного, від себе самих.

В той же самий час онлайн дав нові інструменти для побудови процесу розвитку культури, сформував нові закони презентаціі та реалізаціі мистецького продукту. До прикладу Блок Чейн. Бум на ринку криптомистецтва - закономірна подія як з точки зору технічного прогресу, так і з позиції коронавірусних обмежень. Сам ажіотаж навколо віртуальних об'єктів мистецтва відображає важливу особливість - люди готові платити не за зміст, а за сертифікат справжності, що характерно для всього арт-ринку. Зрозумілим є одне: криптомистецтво зайняло свою нішу на арт-ринку, а яким виявиться його співвідношення до оффлайн-продажу - покаже час. Але в умовах постійного руху народжується багато помилкових понять і стверджень. Відбувається викривлення уявлення соціуму про сучасні цінності та вартості. Саме ці питання піднімає у проекті мисткиня:

Де межі справжнього і не справжнього у сучасному світі? Що є важливим і цінним? Як рухатись та адаптуватись в умовах тотальної глобалізації та онлайн орієнтації світу

Зі слів авторки:

В цьому проекті я хочу дати глядачам можливість визначити для себе, яке мистецтво їм ближче, NFT-зображення, яке вони можуть придбати, володіти та продавати, але як зображення, не маючи його фізично та реальним мистецтвом, яке можна також володіти, продавати та прикрасити своє житло або офіс. Єдине, що я точно можу сказати, що ні одно зображення в інтернеті не замінить реальної енергії, яка виходить з картини, над якою працював майстер. Він вкладав свої сили і  душу.